Opublikowano

Etui LG K20

Zastanawiając się nad kupnem smartfona LG K20 warto pomyśleć od razu również o jego ochronie, aby przez długi czas cieszyć się jego wspaniałym, nieuszkodzonym wyglądem. Dedykowane pokrowce w tej roli sprawdzą się idealnie.

Oprócz dedykowanych pokrowców występują również uniwersalne wsuwki, a także sportowe pokrowce, które ucieszą wszystkich aktywnych użytkowników smartfona. Pozwolą one na wykonywanie wielu sportów, a przy tym śledzenie wszystkich przychodzących powiadomień lub słuchanie ulubionej muzyki.

Wśród pokrowców wyróżnić można dwa rodzaje. Jednym z nich są futerały zamykane, a drugim nakładki ochronne na tył smartfona.

Pokrowiec z klapką zapewni kompleksową ochronę telefonu, gdyż tego rodzaju etui na LG K20 ochrania nie tylko boki oraz tył smartfonu, ale również jego delikatny wyświetlacz, którego łatwo uszkodzić, dlatego też zamykana klapka to główna zaleta tych pokrowców. Dzięki niemu unikniesz zarysowań, a nawet pęknięcia wyświetlacza. Kabury te posiadają miękkie wnętrze oraz zamykane są na magnes. Dzięki temu nawet podczas przypadkowego upuszczeniu smartfonu pokrowiec nie otworzy się.

Case na LG K20 nie tylko ochroni ale także świetnie się prezentuje za sprawą różnorodnych materiałów o ciekawej strukturze oraz kolorystyce.

Dodatkowo posiadają oczywiście wszystkie niezbędne wycięcia m. in na aparat oraz złącza systemowe, tak aby swobodnie można było cieszyć się z wszystkich funkcji smartfona.

Warto dodać, że opisywane pokrowce posiadają w większości modeli niewielkie kieszonki po wewnętrznej stronie klapki. Pomieszczą one banknoty lub wizytówki oraz dokumenty. Etui otwierane na bok służyć może także jako wygodna podstawka. Możliwe jest to dzięki składanej tylnej części co umożliwia komfortowe przeglądanie informacji na telefonie ułożonym w pozycji poziomej.

Drugim rodzajem ochrony smartfona cieszącym się również dużą popularnością są oprawki zakładane na tył. Przeznaczone są do zabezpieczenia jedynie tyłu oraz bocznych części telefonu. Wykonane z elastycznego gumowego tworzywa. Jest to ich naprawdę duża zaleta ponieważ dzięki temu są one odporne na zniekształcenia i pęknięcia.

Dodatkowo bardzo łatwo można je założyć lub zdjąć z telefonu. Silikonowa obudowa sprawia, że etui ma zwiększoną przyczepność do dłoni, a co za tym idzie – nie wypadnie on przypadkowo.

Podczas niechcianego upadku zamortyzuje siłę uderzenia. Wybór nakładek jest naprawdę ogromny. Dla osób lubiących odważne dodatki ucieszą obudowy w jaskrawych kolorach, brokatowych wzorach lub z niewielkimi kryształkami.

Natomiast osoby chcące solidnej ochrony to świetnie sprawdzą się Pancerne obudowy. Składa się one często z kilku warstw oraz posiadają podwyższone ranty, które dodatkowo zabezpieczają wyświetlacz.